Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons. 10. aug
18:00 - 20:00
Dommertest

Bjørn
Fre. 12. aug
09:00 - 16:00
Fotballskole (Rosie)

Man. 15. aug
08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett

Endre
Tir. 16. aug
08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett

Endre
Ons. 17. aug
08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett

Endre
Ons. 17. aug
18:00 - 20:00
Dommertest

Bjørn
Tor. 18. aug
08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett

Endre
Tor. 18. aug
20:15 - 21:54
Lambertseter - Ski
Lambertseter match
Fre. 19. aug
08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett

Endre
Fre. 19. aug
20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Sterling
Lambertseter match
Søn. 21. aug
18:30 - 19:59
Lambertseter - Kjelsås
Lambertseter match
Søn. 21. aug
20:15 - 21:54
Lambertseter - Sagene
Lambertseter match
Søn. 21. aug
21:00 - 22:09
Lambertseter - Bærums Verk Hauger
Lambertseter kg 7er A
Tir. 23. aug
18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - HSIL ,Pittbull
Lambertseter kg 5er A
Ons. 24. aug
18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - Furuset Tigers
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 25. aug
18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Bøler Lokomotiv
Lambertseter kg 5er A
Tor. 25. aug
19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Bjørndal Hvit
Lambertseter kg 7er A
Fre. 26. aug
20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Haugerud 2
Lambertseter match
Søn. 28. aug
21:00 - 22:09
Lambertseter - Wam-Kam
Lambertseter kg 7er A
Man. 29. aug
19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Lille Tøyen Hai
Lambertseter kg 5er A
Man. 29. aug
19:10 - 20:19
Lambertseter - Bækkelaget
Lambertseter kg 7er B
Tir. 30. aug
18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Nordstrand 3
Lambertseter kg 5er A
Ons. 31. aug
18:00 - 20:00
Dommertest

Ons. 31. aug
19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - HSIL 2
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 31. aug
20:15 - 21:44
Lambertseter - Frigg
Lambertseter match
Tor. 1. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter - Grüner
Lambertseter match
Tor. 1. sep
20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - KFUM 3
Lambertseter kunstgress 9er
Søn. 4. sep
18:30 - 19:59
Lambertseter - Holmen
Lambertseter match
Søn. 4. sep
21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Grüner
Lambertseter kg 7er A
Tir. 6. sep
18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Manglerud Star Leopards
Lambertseter kg 5er A
Tir. 6. sep
19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Manglerud Star Grønn
Lambertseter kg 7er A
Ons. 7. sep
18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - KFUM 5
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 7. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Lyn 2
Lambertseter kunstgress
Tor. 8. sep
18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia Blå
Lambertseter kg 5er A
Tor. 8. sep
19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Nordstrand 5
Lambertseter kg 7er A
Søn. 11. sep
21:00 - 22:09
Lambertseter - Sagene 2
Lambertseter kg 7er A
Man. 12. sep
19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Stovner SK Hvit
Lambertseter kg 5er A
Man. 12. sep
19:00 - 20:09
Lambertseter - Manglerud Star 1
Lambertseter kg 7er B
Tir. 13. sep
18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Romsås Rød
Lambertseter kg 5er A
Ons. 14. sep
19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Grüner 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 15. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter - Kjelsås 3
Lambertseter match
Tor. 15. sep
20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Ski 2
Lambertseter kunstgress 9er
Fre. 16. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Nordstrand 3
Lambertseter match
Søn. 18. sep
18:30 - 19:59
Lambertseter - Ullern 2
Lambertseter match
Søn. 18. sep
20:30 - 22:00
G07

Søn. 18. sep
21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Sagene 3
Lambertseter kg 7er A
Tir. 20. sep
18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Haugerud Hvit
Lambertseter kg 5er A
Tir. 20. sep
19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Bøler Blå
Lambertseter kg 7er A
Tir. 20. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter - Follo 2
Lambertseter match
Ons. 21. sep
19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Bækkelaget G12 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 22. sep
17:30 - 18:29
Lambertseter 1 - KFUM 1
Lambertseter kg 5er A
Tor. 22. sep
18:30 - 19:39
Lambertseter Armada - Rustad Abildsø SK Måne
Lambertseter kg 7er A
Tor. 22. sep
19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Lyn 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 22. sep
21:00 - 22:09
Lambertseter - Hasle-Løren
Lambertseter kg 7er A
Søn. 25. sep
10:00 - 18:00
Åpent klubbmesterskap

Endre
Søn. 25. sep
21:00 - 22:09
Lambertseter - Billingstad
Lambertseter kg 7er A
Man. 26. sep
19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Rustad Abildsø SK 2
Lambertseter kg 5er A
Man. 26. sep
19:10 - 20:19
Lambertseter - Lille Tøyen 2
Lambertseter kg 7er B
Tir. 27. sep
18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Manglerud Star Lions
Lambertseter kg 5er A
Ons. 28. sep
18:55 - 20:14
Lambertseter Incredible - Manglerud Star Blå
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 28. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Kolbotn 2
Lambertseter kunstgress
Fre. 30. sep
20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Oldenborg 4
Lambertseter match
Tor. 6. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter - Klemetsrud
Lambertseter kg 7er A
Søn. 9. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Kolbotn
Lambertseter kg 7er A
Tir. 11. okt
18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Lindeberg GUL
Lambertseter kg 5er A
Tir. 11. okt
19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Oppsal 7
Lambertseter kg 7er A
Ons. 12. okt
19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - KFUM 4
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 13. okt
18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia Ninjas
Lambertseter kg 5er A
Tor. 13. okt
19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Kolbotn 2
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 13. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter - Nordby
Lambertseter kg 7er A
Søn. 16. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Christiania BK
Lambertseter kg 7er A
Tir. 18. okt
18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Ellingsrud Grønn
Lambertseter kg 5er A
Ons. 19. okt
18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - Nordstrand Respekt
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 19. okt
20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Ready
Lambertseter kunstgress
Tor. 20. okt
18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Rustad Abildsø SK Hauks
Lambertseter kg 5er A
Tor. 20. okt
19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - KFUM 9
Lambertseter kg 7er A
Fre. 21. okt
20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - BI Athletics
Lambertseter match
Søn. 23. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter - Kråkstad
Lambertseter kg 7er A
Tir. 25. okt
18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Veitvet Gul
Lambertseter kg 5er A
Tir. 25. okt
19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Kolbotn B
Lambertseter kg 7er A
Ons. 26. okt
19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Sagene Stjerner
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 27. okt
19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Romsås
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 27. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter - Asker SKK
Lambertseter kg 7er A
Søn. 30. okt
21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Stovner SK
Lambertseter kg 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 1. aug -
lør. 6. aug
kl 08:00 - 16:00
Fotballskole
Rosie   Les mer  
Tor. 30. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Stabæk 3
Lambertseter match
  Les mer  
Søn. 26. jun
09:00 - 15:00
kl 09:00 - 15:00
Ingeborg Tveit
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Tir. 21. jun
18:15 - 20:30
kl 18:15 - 20:30
G2010
Rosie   Les mer  
Søn. 19. jun
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Romsås 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 16. jun
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Skeid
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 16. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Røa
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 16. jun
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Bøler
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Oppsal 4
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Ons. 15. jun
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Oppsal 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Ons. 15. jun
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Lambertseter skole, lærer/elever
Rune   Les mer  
Ons. 15. jun
09:00 - 12:00
kl 09:00 - 12:00
Lambertseter skole, 4.trinn
Ann Helene   Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Oppsal Elastico
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Veitvet Grønn
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 13. jun
09:00 - 14:00
kl 09:00 - 14:00
Brynseng skole
Vibeke   Les mer  
Søn. 12. jun
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Bislett
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Søn. 12. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Sandaker
Lambertseter match
  Les mer  
Søn. 12. jun
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Løvelekene 2022
Endre   Les mer  
Lør. 11. jun
08:00 - 16:00
kl 08:00 - 16:00
Petter Pan
Hilde   Les mer  
Fre. 10. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Sandaker
Lambertseter match
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:30 - 19:59
kl 18:30 - 19:59
Lambertseter - Hasle-Løren
Lambertseter match
  Les mer  
Fre. 10. jun
08:30 - 15:00
kl 08:30 - 15:00
Prinsdal skole
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - OSI
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:15 - 20:34
kl 19:15 - 20:34
Lambertseter - Frigg
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 9. jun
09:00 - 14:00
kl 09:00 - 14:00
Nordseter skole
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Årvoll 2
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter Incredible - Vålerenga Sotagutta Magic
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 8. jun
08:00 - 15:00
kl 08:00 - 15:00
Munkerud skole
ruben.fjeld@osloskolen.no   Les mer  
Tir. 7. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Nesodden Svart
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Lindeberg RØD
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
12:00 - 15:30
kl 12:00 - 15:30
Munkerud skole
  Les mer  
Tir. 7. jun
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Kastellet Skole
Solveig Helen Kronborg   Les mer  
Søn. 5. jun
08:00 - 17:30
kl 08:00 - 17:30
Tbukoslo
  Les mer  
Lør. 4. jun
14:00 - 19:00
kl 14:00 - 19:00
tbukoslo
  Les mer  
Fre. 3. jun
09:00 - 15:00
kl 09:00 - 15:00
Nordstrand Ungdomsskole
Caroline   Les mer  
Tor. 2. jun
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Oslo City
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Nordstrand 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 2. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Bækkelaget 1
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 1. jun
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Oppsal 4
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 1. jun
10:00 - 16:00
kl 10:00 - 16:00
Politihøgskolen
Liss Mari Grødahl   Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Ellingsrud Gul
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 31. mai
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
KM Stafetter
Endre   Les mer  
Tir. 31. mai
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Grødahl   Les mer  
Tir. 31. mai
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Politihøyskolen
  Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 19:59
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Grei Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Søn. 29. mai
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Sterling
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 25. mai
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Oppsal
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 25. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Årvoll 1
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Bækkelaget 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Hauketo Gul
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Stovner SK Hvit
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Nordstrand 5
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Søn. 22. mai
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Lindeberg
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Lør. 21. mai
12:00 - 14:30
kl 12:00 - 14:30
G2010, 9-er full bane
Rosie   Les mer  
Tor. 19. mai
09:30 - 12:00
kl 09:30 - 12:00
Nordstrand Ungdomsskole 8CD + 8GH
  Les mer  
Ons. 18. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Bjørndal 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Man. 16. mai
19:00 - 19:59
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Årvoll Lilla
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 16. mai
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Lambertseter Rød - Stovner SK Grønn
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Man. 16. mai
08:15 - 11:00
kl 08:15 - 11:00
Nordstrand Ungdomsskole 8AB + 8EF
  Les mer  
Fre. 13. mai
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Lambertsetersprinten
Endre   Les mer  
Tor. 12. mai
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Dikemark
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 12. mai
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Holmlia Hvit
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Ljan Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Ons. 11. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Manglerud Star 2011
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Nesodden Gul
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Oppsal 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Søn. 8. mai
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Oslo Døves
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Grei
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 5. mai
08:30 - 15:00
kl 08:30 - 15:00
Lambertseter skole
Lise Lotte m/speakerbod   Les mer  
Ons. 4. mai
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Heming
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tir. 3. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Nordstrand 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Rustad Abildsø SK Grizzly
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 3. mai
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Munkerud skole
  Les mer  
Man. 2. mai
19:00 - 19:59
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Klemetsrud 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Lør. 30. apr
14:00 - 16:30
kl 14:00 - 16:30
G2010, 9er
Rosie   Les mer  
Tor. 28. apr
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Jutul
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 28. apr
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Manglerud Star Wolfs
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Manglerud Star Gul
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tor. 28. apr
09:30 - 12:00
kl 09:30 - 12:00
Nordstrand Ungdomsskole 8CD+8GH
Maiken Caroline Løvkvam-Køster   Les mer  
Ons. 27. apr
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Hasle-Løren SVART
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 26. apr
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - KFUM 7
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Romsås Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 25. apr
08:15 - 11:00
kl 08:15 - 11:00
Nordstrand Ungdomsskole 8 AB+8AF
Maiken Caroline Løvkvam-Køster   Les mer  
Søn. 24. apr
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Brosundet
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 21. apr
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Nesodden
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - KFUM 2
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tir. 19. apr
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Rustad Abildsø SK Sort
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 19. apr
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Oppsal 2
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 18. apr
08:00 - 17:00
kl 08:00 - 17:00
NRK-Gym
Kristine Nåvik Hanssen   Les mer  
Tor. 7. apr
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Rustad Abildsø SK
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 7. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Lør. 2. apr
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
A-laget
Espen Nyborg   Les mer  
Lør. 19. mar
12:00 - 15:00
kl 12:00 - 15:00
G10 Treningsamp 1/2 bane
Rosie   Les mer  
Søn. 13. feb
15:00 - 16:30
kl 15:00 - 16:30
Treningskamp 7-er
Rosie   Les mer