Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Holmlia Lu-Ro1
Lambertseter kg 5er B
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Rustad Lions
Lambertseter kg 7er A
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Klemetsrud 1281
Lambertseter kg 7er A
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Oldenborg
Lambertseter match
Thu 23 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Ready
Lambertseter kg 7er A
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Holmlia Grønn
Lambertseter kg 5er A
Sat 25 Sep
kl 15:00 - 16:39
Lambertseter - Oppsal
Lambertseter match
Sun 26 Sep
kl 11:00 - 17:00
Intersport 2x 5-er bane
Live Lien
Mon 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Stovner SK 2
Lambertseter match
Mon 27 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Wam-Kam 2
Lambertseter kg 7er A
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter 1 - Nordstrand 2
Lambertseter kg 5er A
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 19:29
Lambertseter Kings - Lindeberg Gul
Lambertseter kg 5er A
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 21:19
Lambertseter 2 - Øvrevoll Hosle 2
Lambertseter kunstgress
Thu 30 Sep
kl 08:30 - 12:00
Ulsrud VGS
Ann Mia Breistein
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Nordstrand 3
Lambertseter kg 7er B
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Furuset
Lambertseter match
Thu 30 Sep
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter 2 - Ljan 2
Lambertseter kunstgress
Sat 2 Oct
kl 15:00 - 16:19
Lambertseter - Korsvoll
Lambertseter kunstgress
Mon 4 Oct
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Bislett
Lambertseter kg 7er A
Fri 8 Oct
kl 08:30 - 14:00
NRK
Tue 12 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Ljan Blå
Lambertseter kg 5er B
Thu 14 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Oppsal 3
Lambertseter kg 5er B
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Oppsal 6
Lambertseter kg 7er B
Sat 16 Oct
kl 15:00 - 16:19
Lambertseter - Stabæk
Lambertseter kunstgress
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Langhus
Lambertseter kg 7er A
Tue 19 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - Oppsal 5
Lambertseter kg 5er A
Tue 19 Oct
kl 20:00 - 21:19
Lambertseter - Klemetsrud
Lambertseter kunstgress
Wed 20 Oct
kl 19:05 - 20:14
Lambertseter Vikings - Oppsal 4
Lambertseter kg 7er A
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Holmlia Toppåsen
Lambertseter kg 7er A
Thu 21 Oct
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter 2 - Kolbotn 3
Lambertseter kunstgress
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Holmlia Hallager 2
Lambertseter kg 5er B
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Bøler Pokemons
Lambertseter kg 5er A
Tue 26 Oct
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - Holmlia Blå
Lambertseter kg 7er B
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter 1 - KFUM 2
Lambertseter kunstgress 9er
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:00
LIF Incredible- Holmlia Blå
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Bækkelaget 3
Lambertseter kg 7er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Holmlia Lu-Ro1
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 20:20 - 21:39
Lambertseter - Ready
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Høvik Hvit
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Siggerud Stars
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter 1 - Bækkelaget 4
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Nordby
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - KFUM Milan
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Oppsal 5
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Hauketo Hawks Rød
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Wam-Kam
Lambertseter match
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 10:00 - 13:00
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Oppsal 4
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Oppsal 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter - Abildsø
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - Oppsal 4
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Oppsal 9
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 15:00 - 17:30
Lambertseter The Warrior - Bærum Evje
Bane BRosie   Les mer  
Sat 4 Sep
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Hauketo Hawks Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Lille Tøyen
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter 1 - Oppsal 5
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 21:00
Dommertset
Bjørn 20.06   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 21:00
Dommertest
Bjørn 20.06   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 21:19
Lambertseter - Grorud 2
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Manglerud Star Wolves
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Oppsal 2
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Bærum Evje 7er
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - KFUM 3
Lambertseter match
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Klemetsrud Bohemene
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Bækkelaget 1
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 21:00
Dommertest
Bjørn 20.06   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - Bøler Rangers
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Klemetsrud 1
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Korsvoll 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 21:00
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 21:00
Dommertest
Bjørn 20.06   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Lommedalen 4
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:19
Lambertseter - Vålerenga
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 12:00 - 14:00
Treningskamp A-lag
Anders Berg 02.07   Les mer  
Fri 13 Aug
kl 08:30 - 15:30
Friidrettslekene
Lambertseter Matchbane  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 08:30 - 15:30
Friidrettslekene
Lambertseter Matchbane  
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 18:00 - 18:30
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Wed 11 Aug
kl 08:30 - 15:30
Friidrettslekene
Lambertseter Matchbane  
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 08:30 - 15:30
Friidrettslekene
Lambertseter Matchbane  
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
Treningskamp A-lag
Anders Berg 02.07.   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 16:00 - 16:00
Fotballskole
Rosie   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 08:30 - 15:30
Friidrettslekene
Lambertseter Matchbane  
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 18:00 - 20:00
G07
Hanne   Les mer  
Fri 6 Aug
kl 11:00 - 12:30
G07
Hanne   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 18:00 - 20:00
G07
Hanne   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 11:00 - 12:30
G07
Hanne   Les mer  
Wed 4 Aug
kl 18:00 - 20:00
G07
Hanne   Les mer  
Wed 4 Aug
kl 11:00 - 12:30
G07
Hanne   Les mer  
Tue 3 Aug
kl 18:00 - 20:00
G07
Hanne   Les mer  
Tue 3 Aug
kl 11:00 - 12:30
G07
Hanne   Les mer  
Mon 2 Aug
kl 11:00 - 12:30
G07
Hanne   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Ingeborg Tveit
Privat   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 08:00 - 10:30
Rustad IL - 3000 meter test
  Les mer  
Sun 20 Jun
kl 16:00 - 19:30
G07 Treningskamp
Børge   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 20:30
Treningskamp J09
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - Rustad Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 09:00 - 15:00
Politihøgskolen
https://lambertseterif.no/p/14410/vare-baner   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Try
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 09:00 - 14:00
Karlsrud skole
Ingebjørg Solhaug Willassen   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Ljan Blå
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Snarøya Opp
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Sun 13 Jun
kl 15:30 - 18:30
Treningskamp Børge
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Hauketo Hawks Rød
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Holmlia 1
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 09:00 - 14:00
Munkerud skole
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter 1 - Klemetsrud 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 20:30
Dommertest
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 09:00 - 14:00
Munkerud skole
Emil   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - KFUM Fiorentina
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - KFUM 5
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Manglerud Star WOLVES
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 09:00 - 15:30
Munkerud skole
Emil   Les mer  
Sun 6 Jun
kl 18:00 - 19:30
Tremingskamp J-14
Jardar   Les mer  
Sun 6 Jun
kl 15:00 - 18:00
Treningskamp Børge
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter 1 - Nordstrand 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:55 - 18:54
Lambertseter 1 - Nordstrand 6
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 09:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Bjerkås Grødahl   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 09:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Bjerkås Grødahl   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - KFUM 8
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Oppegård Leopard 4
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:10 - 19:09
Lambertseter Kings - KFUM 2
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 09:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Bjerkås Grødahl   Les mer  
Mon 31 May
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Høvik Blå
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 09:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Bjerkås Grødahl   Les mer  
Sat 29 May
kl 09:00 - 15:00
VG
  Les mer  
Fri 28 May
kl 16:00 - 19:00
Fotball
Rosie   Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Nordby Nordby 1
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 20:30
Dommertest
Inkl. speakerbod/klubbhus   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Nordstrand 4
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - KFUM Inter
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:05 - 20:14
Lambertseter Warrior - Lommedalen 3
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Hauketo Grønn
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Sat 22 May
kl 11:00 - 14:00
Dommertest
Inkl. speakerbod/klubbhus   Les mer  
Fri 21 May
kl 18:00 - 21:00
Dommertest
Inkl. speakerbod/klubbhus   Les mer  
Thu 20 May
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Ljan Hvit
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Wed 19 May
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter 1 - Holmlia 3
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tue 18 May
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - Holmlia Hallager
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:29
Lambertseter Kings - Haugerud Wolves
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 18 May
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter 1 - Oppsal 9
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Sat 15 May
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Bjørndal 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Mon 10 May
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Warrior - Nordstrand 4
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Thu 6 May
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Ski 5
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Bækkelaget 3
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Wed 5 May
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Manglerud Star MS GRØNN
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - Manglerud Star Bears
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - KFUM 6
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Sat 1 May
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Holmlia Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter 1 - Oppsal X
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - Bøler Grønn
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Rustad Grønn
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Oppsal 4
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Langhus Madrid
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Vikings - Abildsø 1
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Kings - KFUM 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 2 - Nordstrand 7
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Blå - Bjørndal 2
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Nordstrand 9
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter 1 - KFUM 4
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Incredible - Bjørndal 1
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Bækkelaget 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline