Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn. 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Ingeborg Tveit
Tor. 30 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Stabæk 3
Lambertseter match
Man. 1 Aug
kl 08:00 - 16:00
Fotballskole
Rosie
Ons. 10 Aug
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn
Fre. 12 Aug
kl 09:00 - 16:00
Fotballskole (Rosie)
Man. 15 Aug
kl 08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett
Endre
Tir. 16 Aug
kl 08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett
Endre
Ons. 17 Aug
kl 08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett
Endre
Ons. 17 Aug
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn
Tor. 18 Aug
kl 08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett
Endre
Tor. 18 Aug
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Ski
Lambertseter match
Fre. 19 Aug
kl 08:00 - 16:00
Sommerskole Friidrett
Endre
Fre. 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Sterling
Lambertseter match
Søn. 21 Aug
kl 18:30 - 19:59
Lambertseter - Kjelsås
Lambertseter match
Søn. 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Sagene
Lambertseter match
Søn. 21 Aug
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Bærums Verk Hauger
Lambertseter kg 7er A
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - HSIL ,Pittbull
Lambertseter kg 5er A
Ons. 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - Furuset Tigers
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Bøler Lokomotiv
Lambertseter kg 5er A
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Bjørndal Hvit
Lambertseter kg 7er A
Fre. 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Haugerud 2
Lambertseter match
Søn. 28 Aug
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Wam-Kam
Lambertseter kg 7er A
Man. 29 Aug
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Lille Tøyen Hai
Lambertseter kg 5er A
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Nordstrand 3
Lambertseter kg 5er A
Ons. 31 Aug
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Ons. 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - HSIL 2
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 31 Aug
kl 20:15 - 21:44
Lambertseter - Frigg
Lambertseter match
Tor. 1 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Grüner
Lambertseter match
Tor. 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - KFUM 3
Lambertseter kunstgress 9er
Søn. 4 Sep
kl 18:30 - 19:59
Lambertseter - Holmen
Lambertseter match
Søn. 4 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Grüner
Lambertseter kg 7er A
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Manglerud Star Leopards
Lambertseter kg 5er A
Tir. 6 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Manglerud Star Grønn
Lambertseter kg 7er A
Ons. 7 Sep
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - KFUM 5
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Lyn 2
Lambertseter kunstgress
Tor. 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia Blå
Lambertseter kg 5er A
Tor. 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Nordstrand 5
Lambertseter kg 7er A
Søn. 11 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Sagene 2
Lambertseter kg 7er A
Man. 12 Sep
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Stovner SK Hvit
Lambertseter kg 5er A
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Romsås Rød
Lambertseter kg 5er A
Ons. 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Grüner 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 15 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Kjelsås 3
Lambertseter match
Tor. 15 Sep
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Ski 2
Lambertseter kunstgress 9er
Fre. 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Nordstrand 3
Lambertseter match
Søn. 18 Sep
kl 18:30 - 19:59
Lambertseter - Ullern 2
Lambertseter match
Søn. 18 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Sagene 3
Lambertseter kg 7er A
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Haugerud Hvit
Lambertseter kg 5er A
Tir. 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Bøler Blå
Lambertseter kg 7er A
Tir. 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Follo 2
Lambertseter match
Ons. 21 Sep
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Bækkelaget G12 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 22 Sep
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter 1 - KFUM 1
Lambertseter kg 5er A
Tor. 22 Sep
kl 18:30 - 19:39
Lambertseter Armada - Rustad Abildsø SK Måne
Lambertseter kg 7er A
Tor. 22 Sep
kl 19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Lyn 3
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 22 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Hasle-Løren
Lambertseter kg 7er A
Søn. 25 Sep
kl 10:00 - 18:00
Åpent klubbmesterskap
Endre
Søn. 25 Sep
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Billingstad
Lambertseter kg 7er A
Man. 26 Sep
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Rustad Abildsø SK 2
Lambertseter kg 5er A
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Manglerud Star Lions
Lambertseter kg 5er A
Ons. 28 Sep
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter Incredible - Manglerud Star Blå
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 28 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Kolbotn 2
Lambertseter kunstgress
Fre. 30 Sep
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Oldenborg 4
Lambertseter match
Tor. 6 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Klemetsrud
Lambertseter kg 7er A
Søn. 9 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Kolbotn
Lambertseter kg 7er A
Tir. 11 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Lindeberg GUL
Lambertseter kg 5er A
Tir. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Oppsal 7
Lambertseter kg 7er A
Ons. 12 Okt
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - KFUM 4
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 13 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia Ninjas
Lambertseter kg 5er A
Tor. 13 Okt
kl 19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Kolbotn 2
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 13 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Nordby
Lambertseter kg 7er A
Søn. 16 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Christiania BK
Lambertseter kg 7er A
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Ellingsrud Grønn
Lambertseter kg 5er A
Ons. 19 Okt
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter TheVikings - Nordstrand Respekt
Lambertseter kunstgress 9er
Ons. 19 Okt
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Ready
Lambertseter kunstgress
Tor. 20 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Rustad Abildsø SK Hauks
Lambertseter kg 5er A
Tor. 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - KFUM 9
Lambertseter kg 7er A
Fre. 21 Okt
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - BI Athletics
Lambertseter match
Søn. 23 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Kråkstad
Lambertseter kg 7er A
Tir. 25 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Veitvet Gul
Lambertseter kg 5er A
Tir. 25 Okt
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Kolbotn B
Lambertseter kg 7er A
Ons. 26 Okt
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Sagene Stjerner
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 27 Okt
kl 19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Romsås
Lambertseter kunstgress 9er
Tor. 27 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Asker SKK
Lambertseter kg 7er A
Søn. 30 Okt
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Stovner SK
Lambertseter kg 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn. 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Ingeborg Tveit
  Les mer  
Ons. 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Tir. 21 Jun
kl 18:15 - 20:30
G2010
Rosie   Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Romsås 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Skeid
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Røa
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 19:40 - 20:59
Lambertseter/RASK - Bøler
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Oppsal 4
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Oppsal 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 12:00 - 13:30
Lambertseter skole, lærer/elever
Rune   Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 09:00 - 12:00
Lambertseter skole, 4.trinn
Ann Helene   Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Oppsal Elastico
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Veitvet Grønn
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 09:00 - 14:00
Brynseng skole
Vibeke   Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Bislett
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Sandaker
Lambertseter match
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 09:00 - 18:00
Løvelekene 2022
Endre   Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 08:00 - 16:00
Petter Pan
Hilde   Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter 2 - Sandaker
Lambertseter match
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:59
Lambertseter - Hasle-Løren
Lambertseter match
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 08:30 - 15:00
Prinsdal skole
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - OSI
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:15 - 20:34
Lambertseter - Frigg
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 09:00 - 14:00
Nordseter skole
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Årvoll 2
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 18:55 - 20:14
Lambertseter Incredible - Vålerenga Sotagutta Magic
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 08:00 - 15:00
Munkerud skole
ruben.fjeld@osloskolen.no   Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Nesodden Svart
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Lindeberg RØD
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 12:00 - 15:30
Munkerud skole
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kastellet Skole
Solveig Helen Kronborg   Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 08:00 - 17:30
Tbukoslo
  Les mer  
Lør. 4 Jun
kl 14:00 - 19:00
tbukoslo
  Les mer  
Fre. 3 Jun
kl 09:00 - 15:00
Nordstrand Ungdomsskole
Caroline   Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter - Oslo City
Lambertseter match
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Nordstrand 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Bækkelaget 1
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Oppsal 4
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 10:00 - 16:00
Politihøgskolen
Liss Mari Grødahl   Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Ellingsrud Gul
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 16:00 - 21:00
KM Stafetter
Endre   Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 10:00 - 15:00
Politihøgskolen
Liss Mari Grødahl   Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 10:00 - 15:00
Politihøyskolen
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Grei Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Sterling
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Oppsal
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Årvoll 1
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Bækkelaget 2
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Hauketo Gul
Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Stovner SK Hvit
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Nordstrand 5
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Lindeberg
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 12:00 - 14:30
G2010, 9-er full bane
Rosie   Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 09:30 - 12:00
Nordstrand Ungdomsskole 8CD + 8GH
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Bjørndal 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Årvoll Lilla
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Lambertseter Rød - Stovner SK Grønn
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 08:15 - 11:00
Nordstrand Ungdomsskole 8AB + 8EF
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 16:00 - 21:00
Lambertsetersprinten
Endre   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Dikemark
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Holmlia Hvit
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Ljan Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Manglerud Star 2011
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - Nesodden Gul
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Oppsal 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Oslo Døves
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Grei
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 08:30 - 15:00
Lambertseter skole
Lise Lotte m/speakerbod   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - Heming
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Nordstrand 2
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Rustad Abildsø SK Grizzly
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 09:00 - 13:00
Munkerud skole
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 19:00 - 19:59
Lambertseter 1 - Klemetsrud 1
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 14:00 - 16:30
G2010, 9er
Rosie   Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Jutul
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Armada - Manglerud Star Wolfs
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Manglerud Star Gul
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 09:30 - 12:00
Nordstrand Ungdomsskole 8CD+8GH
Maiken Caroline Løvkvam-Køster   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter TheVikings - Hasle-Løren SVART
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lambertseter Hvit - KFUM 7
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Romsås Blå
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 08:15 - 11:00
Nordstrand Ungdomsskole 8 AB+8AF
Maiken Caroline Løvkvam-Køster   Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter 2 - Brosundet
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 20:15 - 21:34
Lambertseter/RASK - Nesodden
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:15 - 21:54
Lambertseter/RASK/BIF - KFUM 2
Lambertseter kunstgress
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 19:10 - 20:29
Lambertseter Incredible - Rustad Abildsø SK Sort
Lambertseter kunstgress 9er
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Oppsal 2
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 08:00 - 17:00
NRK-Gym
Kristine Nåvik Hanssen   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 21:00 - 22:09
Lambertseter - Rustad Abildsø SK
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 18:30
Dommertest
Bjørn   Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 13:00 - 17:00
A-laget
Espen Nyborg   Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 12:00 - 15:00
G10 Treningsamp 1/2 bane
Rosie   Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 15:00 - 16:30
Treningskamp 7-er
Rosie   Les mer